background
hero
background

<projekty>

Realizuję różnorodne projekty moich klientów, podaję tutaj parę moich prac. Staram się spełniać wszystkie wymagania moich klientów i zawsze dostosowywać się do zamysłu oraz potrzeb.

polish-formula-3
polish-formula-3
polish-formula-3

Skonsultuj projekt!

Zapraszam do konsultacji pomysłów na projekt. Jestem otwarty na współpracę z ludźmi którym zależy na dobrze wykonanym projekcie w krótkim przedziale czasowym

Kontakt

<oferta>

Sklepy
internetowe

Buduję sklepy internetowe w oparciu o popularne narzędzia jak Woocommerce i Magento 2. Tworzę autorskie rozwiązania (wtyczki, motywy), dostosowując wszystko pod wymagania klienta.

 • Woocommerce
 • Magento 2

Woocommerce

to popularne rozszerzenie dla platformy WordPress, umożliwiające tworzenie sklepów internetowych. Posiada wiele dostępnych motywów i wtyczek, co ułatwia personalizację i integrację z innymi systemami.

Magento

to platforma e-commerce oferująca bogate możliwości personalizacji i integracji, przeznaczona dla średnich i dużych sklepów internetowych.

offer-thumbnail

Strony
internetowe

Tworzę strony internetowe na bazie projektów Figma, Adobe XD, Photoshop. Zajmuje się przygotowaniem dedykowanych motywów full site editing do Wordpress.

 • React
 • Gatsby
 • Wordpress
 • Strapi

React

to biblioteka JavaScript stworzona przez Facebook, pozwala na tworzenie interaktywnych i responsywnych aplikacji webowych.

Gatsby

to framework oparty na React, pozwala na tworzenie szybkich i łatwych do zarządzania stron internetowych zoptymalizowanych pod kątem SEO.

Wordpress

to popularna platforma do tworzenia stron internetowych i blogów, oferująca wiele darmowych motywów i wtyczek.

Strapi

to narzędzie do tworzenia panelu administracyjnego dla aplikacji, pozwala na tworzenie treści i zarządzanie nimi bez konieczności pisania kodu.

offer-thumbnail

Dedykowane
aplikacje

Tworzę indywidualne rozwiązania w zakresie oprogramowania biznesowego, CRM oraz aplikacji mobilnych na Android i IOS.

 • React
 • Django
 • React Native
 • REST API

React

to biblioteka JavaScript stworzona przez Facebook, pozwala na tworzenie interaktywnych i responsywnych aplikacji webowych.

Django

to framework oparty na Pythonie, umożliwiający tworzenie dynamicznych aplikacji webowych.

React Native

to framework pozwalający na tworzenie natywnych aplikacji mobilnych dla systemów iOS i Android z wykorzystaniem React.

REST API

to architektura pozwalająca na komunikację między aplikacjami za pomocą protokołu HTTP, umożliwia m.in. udostępnianie danych między różnymi systemami.

offer-thumbnail

Administracja
serwerów

Zajmuję się konfiguracją oraz wdrożeniem serwerów i przeróżnych usług. Importuje, eksportuje, aktualizuje oraz backup'uje infrastrukturę serwerową.

 • Linux
 • Google Cloud
 • Docker
 • PostgreSQL

Linux

to system operacyjny oparty na jądrze Linux, często wykorzystywany do tworzenia serwerów i aplikacji.

Google Cloud

to platforma chmury obliczeniowej firmy Google, umożliwiająca hostowanie aplikacji i przechowywanie danych w chmurze.

Docker

to narzędzie do tworzenia i uruchamiania kontenerów, pozwala na izolowanie aplikacji od środowiska i łatwiejsze wdrożenie aplikacji na różnych platformach.

PostresSQL

to rozproszona, otwarta baza danych relacyjnych. Jest ona ceniona za swoją elastyczność, skalowalność, niezawodność oraz pełne wsparcie dla standardów SQL. Posiada również szerokie możliwości rozszerzania poprzez dodatki jak i rozbudową poprzez procedury składowane, zmienna typów danych, itp.

offer-thumbnail
background

<proces>

Zawsze przechodzę przez sprawdzony proces projektowy oraz zapewniam stałe wsparcie po zakończeniu pracy nad projektem!

process1

Zbieranie oraz analiza informacji

Na tym etapie zbieram informacje dotyczące zlecenia oraz potrzeb klienta. Analizuje jego konkurencje i oceniam możliwości. Szacujemy koszt projektu wraz z jego utrzymanie przez najbliższe kilka lat.

process1

Projektowanie & web design

Po ustaleniu najważniejszych aspektów w zależności od złożenia projektu rozpoczynam współpracę z grafikiem i wspólnie projektujemy interfejs, aby zadbać o wszystkie aspekty UI oraz UX.

process1

Konsultacja oraz korekta projektu

W tym punkcie kontaktuje się bezpośrednio z klientem i omawiam wstępny projekt i konsultujemy ewentualne zmiany.

process1

Kodowanie projektu

Na tym etapie przechodzę do faktycznego działania. Pomysły z kartek oraz emaili przepisuje na kod, który składa się na gotowy produkt, który już za chwilę wyjdzie na świat.

process1

Wdrożenie oraz implementacja

Gotową aplikację wdrażam do wspólnie wybranego hostingu, konfiguruję usługę i ustawiam zabezpiczenia.

process1

Stały nadzór oraz wsparcie

Standardowo do każdego zlecenia zapewniam szkolenie z obsługi strony/aplikacji oraz mój nadzór nad stabilnością i bezpieczeństwem aplikacji przez 30 dni od oddania projektu.

background

<opinie>

99% moich klientów jest zadowolonych z mojej szybkiej i dopasowanej do ich potrzeb pracy, cieszę się bardzo dobrymi relacjami klient-wykonawca. Staram się być elastyczny i jak najlepiej się da dopasować się do ich wymaganych efektów końcowych.

quote-icon

Bardzo fajny projekt w bardzo fajnej cenie

Strona www wykonana w sposób przejrzysty. Praca bardzo ładna, na temat oraz przede wszystkim szybko, bez zbędnego czekania. Jeśli chcecie bardzo fajny projekt w bardzo fajnej cenie to polecam gorąco!

Piotr Borkiewicz
immunityplay.pl

Review
vcast

Kacper Mielczarek

CEO vcast.team

Bardzo fajny, szybki oraz bezproblemowy kontakt. Projekt całkowicie zrealizowany z naszymi pomysłami. Dziękujemy!

amsterdam

Kamil Dembiński

amsterdamway.pl

Strona taka, jaką sobie wyobrażałem, a nawet lepsza. Wykonana szybko i bez żadnych problemów. Polecam serdecznie!

<kontakt>

Potrzebujesz pomocy? Pisz śmiało, nawet jeżeli nie specjalizuję się w danej dziedzinie postaram się pomóc i ewentualnie odesłać do sprawdzonego specjalisty.

Umów się na
spotkanie on-line

<e-mail>[email protected]
<whatsapp>(+48) 579 184 675
<messenger>@januszmaro
<instagram>@januszmaro

Napisz wiadomość!

Korzystając z naszego formularza, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zgodnie z aktualnymi przepisami o ochronie danych osobowych. Twoje dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przetworzenia Twojego zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Twoje dane nie będą udostępniane ani sprzedawane innym podmiotom bez Twojej zgody. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Ok, rozumiem